welcome To weblog Information Mellinium

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کد آهنگ

 انتشار کتاب مرجع کامل واژه پرداز Word 2010 

واژه پرداز Word 2010: مرجع کامل و آموزش گام به گام به انضمام اصول و قواعد تایپ

کتاب حاضر با هدف آشنایی و فراگیری کامل واژه­پرداز Word 2010 به عنوان مرجع کامل در 3 بخش تألیف شده است. شیوه نگارش این کتاب بر اساس روش آموزشی مایکروسافت MCT می­باشد که به صورت گام به گام و صد در صد عملی پیش می­رود و مراحل انجام یک فرایند را با استفاده از یک ابزار به صورت گام به گام و تصویری بیان می­دارد.

از نکات برجسته این کتاب که آن را از آثار دیگر در همین زمینه متمایز نموده است این است که سعی شده است مباحث کتاب، آموزش و حتی مشکلاتی که در ارتباط کار با نرم افزار ایجاد می­شود با توجه به ساختار زبان فارسی و بومی سازی مطرح شده است. تمامی مثال­های کتاب در ارتباط با زبان فارسی و کار با اسناد فارسی است که حاصل تجربه عملی نویسندگان دراین زمینه است. در این میان به خطاها و نحوه برطرف کردن این خطاها در زبان فارسی نیز پرداخته شده است.

مخاطبان کتاب می­توانند تمامی دانشجویان، بخصوص افرادی که در کار تهیه پایان­نامه یا مقاله با مشکل مواجه هستند تا افراد معمولی و کسانی که به صورت حرفه­ای در زمینه Word فعالیت دارند باشند. همچنین افرادی که قصد دارند دانش خود را توسعه و به روز کنند و کسانی که می­خواهند آموزش صحیح و سریع تایپ فارسی و لاتین را فرا گیرند می­توانند مخاطبان این کتاب باشند.

لطفاً جهت بارگذاری مقدمه نویسندگان، فهرست مطالب و قسمت هایی از کتاب روی پیوند زیر کلیک نمایید (سایت کتابدار): http://www.ketabdar.org/files&pages_for_index_page/new_public_in_1389.asp 

 

 

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
Most powrful metasearch engine Glseek.com

Best Metasearch Engine In The World

........................................آخرین اخبار فن آوری