welcome To weblog Information Mellinium

X
تبلیغات
زولا

کد آهنگ

شرکت Google قصد دارد موتور جست‌وجوی جدیدی را برای استفاده در تلفن‌های همراه راه‌اندازی کند.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران، از خبرگزاری سلام، این سرویس به کاربران کمک می‌کند تا بتوانند انواع فایل‌ها و نرم‌افزارهای مورد نیاز خود از جمله زنگ‌ها، بازی‌ها و ... را از طریق از طریق تلفن‌همراه خود مشاهده و استفاده کنند.
پیش از این نیز سایت گوگل موتور جست‌وجویی محبوبی برای کاربران تلفن‌همراه عرضه کرده‌ بود.
شرکت گوگل قصد دارد با اجرای این طرح جدید، جست‌وجویی کاربران را از محدوده صفحات وب فراتر ببرد و کاربران بتوانند از این پس با استفاده از این سایت، تمامی ابزارهای مورد نیاز تلفن‌همراه خود را پیدا کنند و از تمام رسانه‌های ارتباطی استفاده کنند.
با این سرویس جدید مشترکان قادر خواهند بود به طور مثال با جست‌وجوی به دنبال یک فایل‌صوتی برای زنگ تلفن‌همراه، تمامی شرکت‌هایی که این فایل را عرضه می‌کنند شناسایی و به راحتی از آن‌ها خریداری کند.
شرکت گوگل به منظور اجرای دقیق و جامع این پروژه، با بیشتر شرکت‌های بزرگ و کوچک عرضه کننده نرم‌افزار و فایل‌های مورد نیاز تلفن‌همراه تبادل نظر کرده است و نزدیک به تمام موارد مورد نیاز کاربران را در فهرست خود جای داده است.
هنوز زمان مشخصی برای اجرای این طرح از طرف شرکت گوگل اعلام نشده است. گفته می‌شود گوگل برای اجرای این طرح با مشکلات فنی نیز روبرو شده است. 
 

منبع : شبکه فناوری اطلاعات ایران : http://www.iritn.com/

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
Most powrful metasearch engine Glseek.com

Best Metasearch Engine In The World

........................................آخرین اخبار فن آوری