welcome To weblog Information Mellinium

X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

کد آهنگ

 مایکروسافت نرم افزار امنیتی رایگان عرضه می کند

شرکت مایکروسافت با ایجاد تغییر در استراتژ‌ی‌های خود در زمینه عرضه برنامه‌های ضدویروس برای کامپیوترهای شخصی، در نظر دارد با پایان دادن به عرضه بسته‌های امنیتی پولی، نرم‌افزارهای رایگان را در اختیار کاربران بگذارد.

نخستین نرم‌افزار مایکروسافت در این زمینه که Morro نام گرفته و از نیمه دوم سال 2009 میلادی عرضه می‌شود، کامپیوتر کاربران را در مقابل ویروس‌ها، برنامه‌های جاسوسی، روتکیت‌ها و تروجان‌ها ایمن می‌کند.

شرکت مایکروسافت قصد دارد با ورود نرم‌افزار Morro، فروش سرویس Windows Live OneCare را متوقف کند، البته باید توجه داشت که این دو نرم‌افزار امنیتی با یکدیگر برابر نیستند.

نرم‌افزار امنیتی Morro بخش‌های غیرامنیتی OneCare نظیر سیستم اشتراک چاپگر و سیستم خودکارسازی کامپیوترهای شخصی برای روشن شدن را شامل نمی‌شود.
 

به هر حال باید توجه داشت که نرم‌افزار امنیتی Morro بخش‌های کمتری را نسبت به نرم‌افزارهای پولی مایکروسافت شامل می‌شود و بر این اساس، برای کامپیوترهای کم‌سرعت و سیستم‌های مبتنی بر پهنای باند کم مناسب است.

با توجه به اینکه هم‌اکنون بسیاری از کامپیوترهای شخصی در سراسر دنیا از نرم‌افزارهای ضدویروس استفاده نمی‌کنند، مایکروسافت تصمیم به عرضه نرم‌افزارهای امنیتی رایگان گرفته است.

"آمی بارزوکاس"(Amy Barzdukas) مدیر تولید مراکز Online Services و Windows Division در شرکت مایکروسافت گفت: «با توجه به اینکه کاربران نگرانی زیادی در مورد بدافزارها‌ ندارند، تعداد کاربرانی که نرم‌افزار امنیتی ندارند و یا نرم‌افزار خود را به‌روز نمی‌کنند، در کشورهای توسعه یافته 50 درصد افزایش یافته است. سرویسLive OneCare  برای بازارهای توسعه‌یافته با خطوط پهن‌باند تولید شده است . و بر این اساس به نیاز جمع زیادی از کاربران پاسخ نمی‌دهد».
  

منبع :http://news.parseek.com/Url/?id=2686905  

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
Most powrful metasearch engine Glseek.com

Best Metasearch Engine In The World

........................................آخرین اخبار فن آوری