welcome To weblog Information Mellinium

کد آهنگ

عرضه سرویس جدید جست‌وجوی وب‌سایت شرکت‌ها توسط گوگل

بزرگ‌ترین عرضه‌کننده‌ی جست‌وجوی وب و تبلیغات آنلاین جهان اعلام کرد که سرویس جدیدی را برای وب‌سایت شرکت‌های کوچک عرضه می‌کند که به بازدیدکنندگانشان امکان می‌دهد اطلاعات داخل سایت آن‌ها را جست‌وجو کنند.Go to fullsize image

به گزارش ایسنا، گوگل سرویس جدیدی با نام Google Custom Search Business Edition را در ازای مبلغ 10 دلار در سال به وب سایت شرکت‌های کوچک عرضه می‌کند.

سرویس رایگان و تبلیغاتی گوگل به بازدیدکنندگان امکان می‌دهد که اطلاعات داخل یک وب‌سایت خاص را جست‌وجو کنند اما قابل سفارشی شدن نیست.

بنا بر اعلام، Google Appliance به یک شرکت امکان می‌دهد با استفاده از این دستگاه به مشتریان خود قابلیت جست‌وجوی اطلاعات عمومی‌ موجود و اطلاعات امنی را بدهند که شرکت مذکور خواهان باقی ماندن آن در سایت خود و در عین حال تضمین دسترسی مشتریان به آن است.

این سرویس یک گزینه‌ی میانی بین سرویس رایگان با پخش تبلیغات Custom Search Engine و

Google Appliance است که دستگاهی سخت‌افزاری است و به قیمت دو هزار دلار فروخته می‌شود و مشتریان می‌توانند آن را کنترل کنند.

سرویس جدید گوگل مستلزم طی یک روند ثبت‌نام سه مرحله‌ای است که 10دقیقه طول می‌کشد و به مشترکان سایت‌ها امکان می‌دهد تا پنج هزار صفحه را در داخل یک وب‌سایت خاص جست‌وجو کنند.

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
Most powrful metasearch engine Glseek.com

Best Metasearch Engine In The World

........................................آخرین اخبار فن آوری