welcome To weblog Information Mellinium

کد آهنگ

اتصال به اینترنت، هرکجا که هستید

یک شرکت‌ اسپانیایی به‌منظور نفوذ هرچه بیشتر شبکه Wi-Fi بین کاربران خانگی، در نظر دارد خدمات اینترنتی و شبکه‌ای خود را با قیمتی ارزان‌تر در اختیار مردم قرار دهد.
شرکت اسپانیایی Fon براساس طرح جدید خود خدمات Wi-Fi را در سطح عمومی در اختیار کاربران می‌گذارد و براین اساس هریک از افراد می‌توانند با پرداخت تنها 5 دلار به‌صورت بی‌سیم به اینترنت متصل شوند.
این شرکت بزرگ که در زمینه اقتصادی توسط دو شرکت صاحب‌نام گوگل و Skype اداره می‌شود امیدوار است Wi-Fi را به یک سرویس عمومی و مردمی تبدیل کند و این امکان را برای تمامی کاربران آمریکایی و اروپایی فراهم آورد که به وسیله آن افراد بتوانند در خیابان هم از اینترنت استفاده کنند.
جورجن آربانسکی (Juergen Urbanski) یکی از مدیران ارشد شرکت Fon گفت: «Wi-Fi یک سرویس جهانی و بین‌المللی محسوب می‌شود، اما محدودیت‌ها در عرضه این محصول موجب شده است تا کاربران نتوانند به صورت گسترده از آن استفاده کنند.»

به گفته آربانسکی، Fon در حال حاضر می‌کوشد تا ماه سپتامبر سال جاری بیش از 50 هزار مرکز عرضه کننده خدمات Wi-Fi در سراسر جهان راه‌اندازی کند که این رقم تا پایان سال به 150 هزار مرکز افزایش خواهد یافت و طبق پیش‌بینی‌های انجام شده این شرکت تا پایان سال 2008 میلادی خواهد توانست بیش از یک میلیون مرکز عرضه کننده خدمات Wi-Fi را در سراسر کشورهای جهان راه‌اندازی کند.

Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
کد جست و جوی گوگل
Most powrful metasearch engine Glseek.com

Best Metasearch Engine In The World

........................................آخرین اخبار فن آوری